چرا بیوگرافی افراد موفق را بخوانیم؟

چرا بیوگرافی افراد موفق را بخوانیم؟

باربارا 1دکتر

چرا بیوگرافی افراد موفق را بخوانیم؟

یکی از موثرترین روش های افزایش انگیزه و ایده گرفتن برای حل مسائل در مسیر موفقیت خواندن بیوگرافی و زندگینامه افراد موفقی است که پیش از ما این مسیر را طی کرده اند. همه افراد موفق در مسیر زندگی خود با چالش هایی مواجه بوده اند و برای حل آنها قطعا راه حل هایی را بکار برده اند. وقتی این مطالب را می خوانید متوجه می شوید که شما تنها کسانی نیستید که در مسیر اهداف خود به چالش هایی برخورد کرده اید و با خواندن زندگی افرادی که پیش از شما این راه رفته اند، انگیزه شما برای حرکت بیشتر و امید و ایمان شما برای موفقیت صد چندان می شود.

بیوگرافی باربارا دی آنجلیس|روانپزشکی که رازهای داشتن روابط عاشقانه را فاش می کند

اگر شما هم یکی از طرفداران دکتر باربارا دی آنجلیس هستید، قطعا بیوگرافی باربارا دی آنجلیس روانپزشکی که رازهای داشتن روابط عاشقانه را فاش می کند برای شما هیجان انگیز خواهد بود.

دکتر باربارا دی آنجلیس یکی از تأثیر گذارترین معلمان قرن بیستم در زمینه رشد شخصی و معنوی است که در ۳۵ سال گذشته به ده‌ها میلیون نفر در سراسر جهان با پیام‌های الهام بخش خود در مورد نحوه‌ی خلق یک زندگی آزاد واقعی، داشتن روابطی سالم و سرشار از عشق و همچنین رشد شخصی کمک کرده است. وی به عنوان یکی از بهترین نویسندگان جهان که در حوزه سینما و سمینارهای انگیزشی هم فعالیت دارد توانسته است به شهرت بسیار بالایی برسد. او همچنین در زمینه‌ی تحول فردی یکی از بهترین ایده‌های خود باوری در سال ۱۹۸۰ را داراست.

باربارا از طریق سمینارهای فروخته شده‌ خود، برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، نشر و گفتگو، برند خود را ایجاد کرد. نه تنها شرکت‌ها، افراد مشهور و کارآفرینان بلکه هر کسی که خواستار تحول کسب و کار و بهبود روابط خود می‌باشد برنامه‌های دکتر دی انجلس را دنبال و پیگیری می‌کند.

باربارا دی آنجلیس

دکتر باربارا نویسنده‌ی شانزده کتاب با بیش از فروش ده میلیون نسخه می‌باشد که تا به حال به ۲۵ زبان دنیا ترجمه و منتشر شده است پس قطعا خواندن بیوگرافی باربارا دی انجلیس خالی از لطف نیست. او به عنوان یکی از شگفت‌انگیزترین‌ها توسط نیویرک تایمز شناخته شده است و بارها جوایز زیادی را برای فروش کتاب‌های از جمله هر آنچه که زنان باید در مورد مردان بدانند، آیا تو نیمه‌ی گمشده‌ من هستی؟، سوپ مرغ برای روح زوج، … را دریافت کرده است. همه این نکات باعث شد تا بیوگرافی باربارا دی آنجلیس را برای شما بیاوریم.

زندگی شخصی باربارا دی انجلس

دوران کودکی و جوانی

در بیوگرافی باربارا دی آنجلیس باید بدانید که دکتر باربارا دی انجلس در ۴ مارس ۱۹۵۱ در فلادلفیای آمریکا متولد شد و در سن یازده سالگی پدر و مادر او از یکدیگر جدا شدند. جدایی پدر و مادر سبب شد او تا حد یادی با چالش های مهمی در زندگی خود مواجه شود. اما این چالش ها نه تنها وی را زمین نزدند بلکه از او فردی موفق و جسور و خودانگیخته ساختند که تشنه موفقیت بود. او وارد دانشگاه شد و توانست مدرک کارشناسی خود را با بالاترین معدل کسب نماید. او کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه سیرا لس انجلس دریافت کرد و دکترای روانشناسی را از دانشگاه کلمبیا یاسیفیک گرفت.

باربارا با وجود موفقیت‌های چشم‌گیری که به دست آورده است به اعتقاد افراد زیادی در زندگی زناشویی ناموفق بوده است. اما آیا این نکته صحت دارد. در سن ۲۰ سالگی او برای اولین بار ازدواج کرد اما پس از پنج ماه از همسر خود جدا شد. همسر دوم او داگ هنینگ بود که پس از مدت کوتاهی از هم جدا شدند. او برای بار سوم با جان گری نویسنده ی کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی ازدواج کرد که ازدواج آن‌ها نافرجام بود. اخرین ازدواج او با جفری جمیز بود که به مدت ده سال با یکدیگر زندگی کردند این دو فرزندی ندارند و با دو سگ و یک گربه خود در لس آنجلس زندگی می‌کنند.

آیا می توان ازدواج های بارابارا را که منجر به جدایی شدند یک شکست در زندگی وی تلقی کرد یا چالشی که از وی یک متخصص در زمینه روابط ساخت؟ گاهی نقاط عطف زندگی ما می توانند از ما الماس های درخشان تری بسازند. باربارا در تمام کتاب های خود از تجاربی می گوید در طی روابط خود کسب نموده است. وی اذعان می دارد که از گذشته خود اصلا پشیمان نیست بلکه اگر بارها این مسیر را طی نماید باز هم همان را ادامه می دهد. در زمینه روابط کتاب های وی مانند نسخه هایی هستند که هر فرد می تواند برای بهبود روابط خود از آن بهره مند شوند. وی معتقد است اگر روابط به ظاهر شکست خورده وی در زندگی نبودند، او هرگز نمی توانست خواسته دقیق خود از یک رابطه را بداند و برای خلق رابطه رویایی خود تلاش نماید.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53 + = 61

محصولی موجود نیست