تمرین قانون جذب

تمرین قانون جذب

ق جذب

تمرین قانون جذب

۳۰ بهمن ۹۰ نصرت الله نادرزاده این مقاله در ساال ۹۰ توسط استاد نصرت اله نادرزاده نوشته شده است حتما قسمتهای رنگی را کلیک کنید و مطالعه کنید عالیه 

یکم در مورد قانون جذب بدانیم

قانون جذب موضوعی هست که خیلی خیلی زیاد می تواند در زندگی افراد موثر باشد، اصلا باید اینطور بگم تمام زندگی قانون جذب هست.
قانون جذب چیست ؟ قانون جذب به این معنا هست که هر فکری داشته باشیم، اتفاقات و شرایطی کاملا متناسب با همان فکر را جذب میکنیم.
به طور کاملا ساده اگر بخواهم بیان کنم، همه چیز در جهان انرژی هست و انرژی های مشابه همدیگر را جذب میکنند.
قانون جذب را می توان در تمام موارد استفاده کرد، مثل: قانون جذب برای ازدواج ، قانون جذب عشق ، قانون جذب ثروت و …
همیشه سوال افراد این هست که تمرین قانون جذب چیست ، در این مقاله قصد دارم در مورد تمرینات قانون جذب صحبت کنم.

تمرین قانون جذب چیست

قانون جذب به فرکانس های ما واکنش نشان می دهد، ما همواره در حال ارسال فرکانس هستیم، ما با توجه کردن به شکل های مختلف در حال ارسال فرکانس هستیم، پس تمرین قانون جذب به این صورت هست که باید توجه خودمان را آگاهانه تغییر دهیم که بیشتر در این مقاله در مورد آن صحبت می کنیم .

چگونه تمرین قانون جذب را انجام دهیم؟

برای اینکه یادبگریمی روزانه از قانون جذب استفاده کنیم و تمرین قانون جذب را انجام دهیم باید بدانیم که چطور توجه خودمان را می توانیم کنترل کنیم.
توجه ما به شکل های مختلف انجام می شود، با شنیدن، دیدن، نوشتن، فکر کردن، تجسم کردن و ….

به هر شیوه ای که بتوانیم توجه خودمان را با روش های که گفتم (نوشتن، دیدن، گفتن و … ) تغییر دهیم می توانیم از قانون جذب استفاده کنیم،
پس تمرین قانون جذب می تواند هر کدام از این شیوه ها باشد. هر رح و هر کاری که باعث شود توجه ما در زندگی به سمت خواسته هایمان برود.

کل جهان به همین صورت عمل می کند که اتفاقاتو شرایطی را که هم ارز با فرکانس های ما هست را به سمت زندگی ما ارسال می کند، فرکانسهای ما هم از طریق توجه ما اتفاق می افتد وچون ما در هر لحظه در حال توجه کردن هستیمف یا با فکر کردن یا با نوشتن، گفتن و … فرکانس هایی را ارسال میکنیم و اتفاقات هم جنس همان را جذب میکنیم. و چون معمولا توجه افراد بر روی ناخواسته های شان است اتفاقاتی که دوست ندارند را جذب می کنند

برای انجام دادن تمرین قانون جذب باید آگاهانه تصمیم بگیریم که توجه مان را روی خواسته هایمان قرار دهیم آن زمان است که می توانیم به طور صحیح و درست از قانون جذب استفاده کنیم.

 

کدام تمرین قانون جذب برای من مناسب هست ؟

برای اینکه بدانید کدام روش برای استفاده از کردن از قانون جذب برای شما بهتر جواب میدهد، باید به این آگاهی برسید که کدام تمرین به شما اجساس بهتری می دهد.

قانون جذب به احساسات افراد پاسخ می دهد، در واقع احساسات ما هستند که ارتعاش ارسال می کنند و اتفاقات و شرایط و افراد و … را جذب می کنند.
هرچقدر احساس قوی تری داشته باشید قانون جذب سریعتر عمل می کند.

در مورد تمرین قانون جذب باید ببینید که کدام روش (نوشتن، فکر کردن، صحبت کردن و … ) به شما احساس بهتری می دهد، کدام روش وقتی اجرا میکنید راحتتر هست و احساس قوی تری را احساس می کنید .

همان روش برای شما مناسب تر هست، هر چند اگر از تمام روش های استفاده کنیدو به شکل های مختلف توجه خودتان را روی خواسته هایتان قرار دهید، این قانون سریعتر برای شما جواب میدهد.

اقدامک : تمرین قانون جذب

بریم سراغ تمرین کردن، این را بدانید که دانستن صرفا نتیجه ای را رقم نمی زند، باید به هر آنچه را که می آموزیم عمل کنیم تا نتایجش را در زندگی خود ببینیم.

دانستن اینکه قانون جذب چطور عمل می کند به معنای آن نیست که حتما برای ما عمل کند، زمانیکه قانون جذب برای ما عمل می کند و اتفاقات را رقم می زند که آنچه را آموختیم را اجرا کنیم.

کارهایی که باید انجام داد:

۱- اول از همه باید دقیقا بدانید که خواسته هایتان چیست؟

۲- خواسته هایتان دقیق و واضح و با تمام مشخصات و جزئیات یادداشت کنید

۳- قدم بعدی این هست که به خواست های خود توجه کنید با روش هایی که در پایین گفته می شود

در مورد خواسته هایتان به گونه ای که به آن رسیدید بنویسید،
در مورد خواسته هایتان با خودتان صحبت کنید (کلام بسیار قوی هست )
خواسته هایتان را به گونه ای که به آن رسیدید تجسم کنید

 

لطفا در صورتی که از این مقاله و محتوا خوشتان آمد، از طریق لینک های زیر با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 

واقعا قانون راز یا جذب چگونه عمل می کند؟

jazb_naderzadeh@

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53 + = 58

محصولی موجود نیست