نکته دیگری از قانون جذب

نکته دیگری از قانون جذب

نکته  دیگری از قانون جذب : تو افکار غالبی را که در ضمیر خودآگاهت حفظ کرده ای، خواه این افکار آگاهانه باشد یا غیر آگاهانه، جذب می کنی.مایکل برنارد بک ویث   نکته دیگری از قانون جذب

 ۳ گام قانون جذب :
• گام اول، درخواست : درخواست کردن اولین گام در روند خلقت است. پس درخواست را جزو عادات خود قرار بده. اگر مجبور به انتخاب هستی و نمی دانی کدام راه را بروی، بپرس. تو هرگز نباید در هیچ موردی در زندگی ات سردرگم باشی. فقط درخواست کن!
• گام دوم، باور : تو باید بر این باور باشی که آن را دریافت کرده ای. تو باید بدانی که هرآنچه بخواهی، در همان لحظه درخواست متعلق به تو شده است. تو باید ایمان محض داشته باشی.
• گام سوم، دریافت : گام سوم و گام نهایی در این روند، دریافت است. در این مورد احساسی فوق العاده داشته باش. احساس کن که خواسته ات برآورده می شود. همین حالا آن را احساس کن.
• و به گفته برخی دوستان، گام چهارم را نیز نباید فراموش کرد و آن چیزی نیست جز تلاش و کوشش!

البته :

نده سال ها به دنبال یک روش ساده یا یک الگوی رازگونه بودم تا بتوانم راحت به تمام آرزوهایم برسم. کتابی نماند که در میان واژه ها عبارت “چگونه رویاهایم را به دست بیارم؟”را جستجو نکرده باشم. سایتی نماند که زیرو رو نکنم. حتی چه بسیار سمینار اساتید معروف که رفتم و با چهار گوش دنبال اسرار ظهور آنی رویاهایم بودم. اما متاسفانه نبود. پس نگردید چون نیست. تا اینکه شبی در مترو میرداماد، ناگهان یافتم. یافتم و فریاد زدم شکرت خدای رحمان. من قانون جذب رویاها یا همان فرمول جذب رویاها را یافتم. در این بسته آموزش قانون جذب، که حاصل این مطالعات و تحقیقات را براتون به روش بسیار ساده و عملی توضیح دادم.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

62 + = 66

محصولی موجود نیست