برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای جذب ۱۰ میلیون تومان

برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای جذب ۱۰ میلیون تومان

مدار آرزوها

برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای جذب ۱۰ میلیون تومان

فرادی هستند که پول و ثروت به دنبال آن ها می آید حتی اگر آن ها به دنبال پول و ثروت نروند و افرادی هستند که هر چقدر هم که سعی و تلاش می کنند که به پول و ثروت برسند ، اما پول از آن ها فرار می کند یا به عبارتی آن ها بدو و پول بدو !
اما دلیل این تفاوت در کجاست ؟ همانطور که در کتاب  ” کلید تحقق آرزوها ” گفته شد ، باورهای ما از جنس افکار می باشند که در ضمیر ناخودآگاه قرار گرفته اند و هر کدام دارای فرکانس خاصی هستند از طرفی در فیزیک اثبات شده است که همه ی چیز در جهان از انرژی است و مهمترین مشخصه ی انرژی این است که هر انرژی دارای فرکانس مخصوص به خود می باشد پس هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس مخصوص به خود است و فیزیک کوانتوم می گوید که دو انرژی هم فرکانس یکدیگر را جذب می کنند پس اگر ما بتوانیم فرکانس افکار خود را به فرکانس آرزوهای خود برسانیم و با آن هم فرکانس شویم چون دو انرژی هم فرکانس همدیگر را جذب می کنند ما هم آرزویمان را به زندگیمان جذب می کنیم و آن زمان است که آرزویمان محقق می شود .
اگر فرکانس افکار شما با فرکانس آرزویتان یکی شود آن را به زندگیتان جذب می کنید
ما می توانیم دنیا را به دوائر متحدالمرکزی تشبیه کنیم و هر کدام از این دایره ها را مدارهایی بنامیم که هر کدام دارای فرکانس خاصی می باشد و در هر مدار شرایط خاصی حاکم است و ارتعاشات ارسالی ما که از باورهای ما نشات می گیرد مشخص می کند که ما در چه مداری با چه فرکانسی قرار بگیریم و هر چقدر بتوانیم ارتعاش خود را بالا ببریم به مداری که خواسته مان در آن قرار دارد نزدیک تر می شویم و زمانی که بتوانیم با خواسته ی خود هم فرکانس شویم و در یک مدار قرار بگیریم آن زمان است که خواسته خود را جذب می کنیم .
وقتی در مدار آرزوهایتان قرار بگیرید و با آن هم فرکانس شوید آنگاه آرزویتان محقق خواهد شد

در این جا می خواهم قانون جذب را به ساده ترین و درست ترین شکل برای شما بیان کنم . تحقق اهداف و آرزوها از سه مرحله تشکیل شده است :مرحله اول که درخواست و آرزو کردن است که بعضی از اساتید قانون جذب بر این باورند که حتی نیاز به بیان آگاهانه درخواست و آرزو نیست مثلا وقتی که ما می خواهیم خانه ای بخریم ولی پول آن را نداریم در واقع به صورت غیر مستقیم به نظام هستی اعلام می کنیم که من خواهان پول مورد نیاز برای خرید خانه ی دلخواهم هستم و بدین شکل درخواست به صورت ناآگاهانه صورت می گیرد پس این شد مرحله اول که همه آن را به صورت آگاهانه و یا ناآگاهانه انجام می دهیم .

درخواست ما به صورت آگاهانه و یا ناآگاهانه به نظام هستی ارسال می شود
مرحله دوم جواب دادن و برآورده شدن آرزوی ماست که جالب است که بدانید که به محض درخواست کردن ، آرزوی ما برآورده می شود و آرزو ی ما آماده تحویل دادن به ما می باشد حالا هر کسی این برآورده شدن را به شکلی تفسیر می کند عده ای می گویند که خدا آن را برآورده می کند و عده ای برآورده شدن آرزویشان را از طرف کائنات می بینند ، نکته بسیار مهم این است که به محض درخواست کردن ،آرزوی شما برآورده می شود و شما فقط باید خود را آماده دریافت آن کنید .
به محض درخواست کردن آرزوی ما برآورده می شود و ما فقط باید خود را آماده دریافت آن کنید
مرحله سوم هم ارتعاش شدن با آرزو و خواسته می باشد ، مرحله ی اول و دوم که خود به خود انجام می شود فقط می ماند مرحله ی سوم و اینکه ما با خواسته و آرزوی خود هم فرکانس و هم ارتعاش شویم . این طور در نظر بگیرید که آرزوی شما دارای ارتعاش خاصی می باشد که در مداری با فرکانس خاصی قرار گرفته است و شما هم ،  در فرکانس و مدار دیگری قرار دارید ، کاری که شما باید انجام بدهید این است که آنقدر ارتعاش خود را بالا ببرید که با آرزو و خواسته ی خود هم فرکانس شوید و در یک مدار قرار بگیرید و آن را جذب کنید .
وقتی که ما بتوانیم با خواسته و آرزوی خود هم فرکانس شویم کار تمام است
به یاد داشته باشید که ارتعاش شما در هر لحظه به چیزی که به آن توجه می کنید به همراه احساس شما شکل می گیرد مثلا اگر شما حالا به پول و ثروت توجه می کنید در حالی که احساس خوبی هم دارید در این حالت شما در حال ارسال ارتعاشی هستید که شما را هر چه بیشتر به آرزویتان نزدیک تر و نزدیکتر می کند ولی اگر به پول و ثروت توجه کنید در حالی که احساس منفی داشته باشید این بدین معناست که در حال ارسال ارتعاش منفی هستید و این ارتعاش منفی مانع از هم فرکانسی شما با آرزویتان می شود .
منبع گروه آموزشی نادرزاده

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 4 = 9

محصولی اضافه نشده است