راز های بزرگ قانون جذب

راز های بزرگ قانون جذب

رازهای قانون جذب نهفته 159

راز های بزرگ قانون جذب

بزرگ‌ترین معلمان که تاکنون در این کائنات زندگی کرده‌اند به ما گفته‌اند که توانمندترین قانون در کائنات است. در اشعار شاعرانی هم‌چون ویلیام شکسپیر، رابرت برونینگ و ویلیام بلیک طنین انداز شده است.
موسیقیدان‌هایی مثل لودویگ وان بتهوون قانون جذب را در موسیقی خود ابراز کرده‌اند. هنرمندانی مانند لئوناردو داوینچی  را در نقاشی‌های خود به تصویر کشیده‌اند.

متفکران بزرگ از جمله سقراط ، افلاطون ، رالف والدو امرسون ، فیثاغورث ، سر فرانسیس بیکن ، سر اسحاق نیوتن ، یوهان ولفگانگ وان گوته و ویکتور هوگو این از قانون در نوشته‌ها و تعلیمات خوداستفاده کرده اند . کسانی که نام‌هایشان هرگز فراموش نخواهد شد و زندگی افسانه‌ای آن‌ها بعد از گذشت قرن‌ها هنوز ادامه دارد . مذاهبی مثل هندو، سنن هرمسی ، بودا ، یهود ، مسیحیت و اسلام و تمدن‌هایباستانی مثل بابل و مصر، این قانون را در نوشته‌ها و داستان‌هایشان بیان کرده‌اند.
این قانون را که به تمام ‌اشکال خود در اعصار گذشته به ثبت رسیده است، می‌توان در نوشته‌های سرتاسر قرون باستان یافت. نمایشی از قانون جذب در ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد بر‌روی سنگ حک شده است. اگرچه بعضی‌ها این دانش را کشف می‌کردند و تنها خودشان از آن استفاده می‌کردند، ولی‌ هر‌کسی که دوست داشت می‌توانست آن‌را کشف کند.  در ابتدای آفرینش شکل گرفته و همیشه بوده و خواهد بود. نظم کامل کائنات را در هر‌لحظه از زندگی و در تک‌تک تجربه‌های شما در زندگی را تعیین می‌کند.
فرقی نمی‌کند چه کسی هستید و کجا هستید. کل تجربه زندگی شما را شکل می‌دهد و این قانون توانمند همان کاری را می‌کند که افکارتان می‌کنند. شما شخصی هستید که از قانون جذب می‌خواهید عمل کند و این‌کار را از طریق افکارتان انجام می‌دهید. در سال ۱۹۱۲ چارلز هانل قانون جذب را این‌گونه توصیف کرد: ”بزرگ‌ترین و کم خطاترین قانونی که کل نظام آفرینش به آن بستگی دارد.“چیزهای مشابه

·  ”راز “ زندگی همان قانون جذب است.
می‌گوید: چیزهای مشابه همدیگر را جذب می‌کنند. پس وقتی در مورد چیزی فکر می‌کنید، افکار مشابه آن‌را نیز جذب خود می‌کنید.

·  افکار مغناطیسی هستند و فرکانس دارند. وقتی در مورد چیزی فکر می‌کنید، این فکر به کائنات ارسال می‌شود و به‌طور مغناطیسی همه چیزهای مشابهی را که روی همان فرکانس هستند، جذب می‌کند. هر‌چیزی که به بیرون ارسال می‌شود، دوباره به منبع بر‌می‌گردد. این منبع خودتان هستید.

·مثل یک ایستگاه مخابره انسانی هستید. با افکارتان فرکانسی را منتشر می‌کنید. اگر می‌خواهید همه چیز را در زندگی خود تغییر دهید، این فرکانس را با تغییر افکارتان، عوض کنید.

· افکار کنونی شما، زندگی آینده شما را خلق می‌کنند. آن‌چه بیشتر در موردش فکر می‌کنید یا بیشتر روی آن تمرکز می‌کنید، به صورت زندگی شما ظاهر خواهد شد.

یکی از بهترین روش‌های رسیدن به و کنترل آن از افکار منفی و رسیدن به آرزوهای خود مراقبه است و این روش قدرتمندترین است.

راز زندگی شماست 

باب پروکتر
وقتی از ”راز “ استفاده کنید، زندگی می‌تواند بسیار ‌خارق‌العاده باشد و باید هم این‌گونه باشد و خواهد بود.
این همان زندگی شما است و تاکنون منتظر شما بوده تا آن‌را کشف کنید! تا امروز شاید فکر می‌کردید زندگی مشکل است و باید در آن نبرد کنید. به همین خاطر طبق قانون جذب سختی و نبرد نصیبتان شده است. از همین الآن شروع کنید این پیام را به عالم هستی ارسال کنید، ”زندگی خیلی راحت است! زندگی خیلی خوب است! همه اتفاقات خوب برایم می‌افتند!“
حقیقت و رازی در اعماق وجودتان نهفته شده است و انتظار می‌کشد تا آن‌را کشف کنید. این راز عبارتست از : شما شایسته همه چیزهای خوب زندگی هستید. به‌طور ذاتی این مسئله را می‌دانید ، چون وقتی چیزهای خوب از شما دور می‌شوند، احساس بدی پیدا می‌کنید. همه چیزهای خوب حق شما هستند! شما خالق خود هستید و راز قانون جذب ابزار بسیار توانمندی در دستانتان است که می‌توانید از آن برای خلق هر‌چه در زندگی می‌خواهید، بهره ببرید. به این زندگی سحر‌آمیز و جدید خود خوش آمدید!

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 68 = 74

محصولی موجود نیست